• укр
 • Доставка і оплата

  Доставка

  Відправка замовлень, сплачених до 15:00, здійснюється цього ж дня, якщо замовлені товари знаходяться на одному складі, і протягом 2-х робочих днів, якщо товар перебуває на різних складах. У неділю посилки не відправляються. Доставка виконується транспортною компанією "Нова пошта" та "Укрпошта"

  Нова Пошта. Термін доставки 1-3 дня з моменту відправлення і залежить від місця розташування населеного пункту одержувача (великі міста - 1 день, віддалені селища - 2-3 дні). Вартість пересилки від 50 грн (оплачує покупець). Тариф залежить від ваги, вартості, габаритів товару і регіону доставки. Звертаємо увагу, при оплаті замовлення післяплатою, НП стягує додатково комісію за грошовий переказ (20 грн + 2% від суми).

  Укрпошта. Терміни доставки від 2-х до 4-х днів. Вартість доставки – від 30 грн. Доставка до всіх 29 000 населених пунктів України (найвіддаленіші - без доплат). Для відправки необхідно знати індекс найближчого відділення. Про прибуття відправлення на відділення буде відправлено SMS або Viber-повідомлення. Також Ви можете відстежити посилку через Контакт-центр або онлайн на www.ukrposhta.ua. При оплаті післяплатою УП стягує комісію у розмірі 1% від вартості.

  Важливо! Отримуючи посилку на відділенні перевізника обов'язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд. У разі неповної комплектації замовлення, або пошкодження товару - необхідно відмовитися від видачі посилки та її оплати, а також скласти акт (претензію). Про те, що трапилося обов'язково проінформуйте нас по тел: (067) 812-84-87, (063) 724-60-00

  Самовивіз

  Шоурум в Києві тимчасово не працює

  Оплата

  Оплатити замовлення, ви можете будь-яким зручним для вас способом:

  1. На картковий рахунок банку "Монобанк" або "ПриватБанк" до відправки замовлення транспортною компанією
  2. При отриманні посилки на відділені транспортної компанії "Нова Пошта". Звертаємо увагу! Відправка післяплатою можлива тільки після внесення мінімальної передоплати (від 45 грн). Відповідно, сума накладеного платежу буде вказана на 45 грн. менше суми вашого замовлення

  Реквізити для оплати:

  MONOBANK: 4035 2000 4042 5024
  Одержувач: ФОП Дідик Сергій Олександрович